Wyposażenie pokoi
W pokojach są duże i wygodne pojedyńcze łóżka ( 90×200) , które na życzenie można zsunąć. W niektórych pokojach jest jedno łóżko podwójne. W każdym pokoju znajduje się szafa, biurko, bagażnik, lustro, krzesła, duży płaski telewizor, czajnik elektryczny, szklanki, talerze. Każdy pokój posiada łazienkę z natryskiem, ręczniki, suszarkę do włosów, powitalny komplet kosmetyków. W oknach są moskitiery i rolety przeciwsłoneczne a na balkonach komplet wypoczynkowy i rozkładana suszarka na pranie. Oprócz tego pokoje wyposażone są w telefon do wewnętrznych połączeń, bezprzewodowy internet oraz możliwość podłączenia się podszybki internet przewodowy w gniazdku. Idąc na plażę znajdziesz w pokoju parawan i koc plażowy a przed hotelem będzie czekał meleks , który zawiezie Cię na plażę.
Komfortowy wypoczynek
W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu został właśnie wybudowany luksusowy apartamentowiec z 1 i 2 pokojowymi komfortowymi apartamentami o standardzie czterech gwiazdek. Każdy apartament posiada aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, pochłaniaczem, lodówką oraz jest wyposażony w podstawowy sprzęt kuchenny ( garnki, patelnia, deska do krojenia, komplet sztućców, komplet naczyń, szklanki, kieliszki, literatki) dopełnieniem jest duży stół + 4 krzesła do wygodnego spożywania posiłków. Każdy apartament posiada wygodne, duże podwójne łoże oraz rozkładaną kanapę 2-osobową, dużą szafę, stolik okolicznościowy, komodę i duży płaski telewizor. Niektóre apartamenty mają dodatkowo rozkładany fotel jednoosobowy. Apartamenty na parterze posiadają wydzielone nieduże tarasy zewnętrzne. Wszystkie apartamenty na I piętrze mają balkony z widokiem na Zalew Wiślany a apartamenty na II piętrze są dwupoziomowe i posiadają balkon na II piętrze oraz przepiękny taras widokowy na III piętrze.
Ekskluzywne apartamenty
w Krynicy.
Nowo oddany ekskluzywny obiekt - Apartamenty Krynica
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Wiadomości z Hotelu i Krynicy.

Oferta wakacyjna 2021

WIELKANOC 02.04-05.04.2021
WIELKANOC 02.04-05.04.2021 r.
Poznaj naszą ofertę

Majówka w Hotelu Krynica
Kliknij aby poznać szczegóły
Apartamenty Krynica
Krynica Morska
Na skróty
Poznaj hotel
Nasz Hotel to nie tylko pokoje, restauracja i uprzejma obsługa. Hotel Krynica to również wyjątkowe możliwości organizacji wolnego czasu... czytaj więcej >>
Restauracja
Pyszne i urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz smaczne i obfite obiadokolacje wydawane na talerzu, a powyżej 20 osób w formie bufetu szwedzkiego.
Kontakt