+48 604-43-82-45
Pokój 4 osobowy z balkonem

Wyposażenie pokoi

W pokojach są duże i wygodne pojedyńcze łóżka ( 90×200) , które na życzenie można zsunąć. W niektórych pokojach jest jedno łóżko podwójne. W każdym  pokoju znajduje się szafa, biurko, bagażnik, lustro, krzesła, duży płaski telewizor, czajnik elektryczny, szklanki, talerze. Każdy pokój posiada łazienkę z natryskiem, ręczniki, suszarkę do włosów, powitalny komplet kosmetyków. W oknach są moskitiery i rolety przeciwsłoneczne a na balkonach komplet wypoczynkowy i rozkładana suszarka na pranie. Oprócz tego pokoje wyposażone są w telefon do wewnętrznych połączeń, bezprzewodowy internet oraz  możliwość podłączenia się  podszybki  internet przewodowy w gniazdku. Idąc na plażę znajdziesz w pokoju parawan i koc plażowy a przed hotelem będzie czekał meleks , który  zawiezie Cię na plażę.

 

 

Komfortowy wypoczynek

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu został właśnie wybudowany luksusowy apartamentowiec  z 1 i 2 pokojowymi komfortowymi apartamentami o standardzie czterech gwiazdek. Każdy apartament posiada aneks kuchenny z kuchenką indukcyjną, pochłaniaczem, lodówką oraz jest wyposażony w podstawowy sprzęt kuchenny ( garnki, patelnia, deska do krojenia, komplet sztućców, komplet naczyń, szklanki, kieliszki, literatki) dopełnieniem jest duży stół + 4 krzesła do wygodnego spożywania posiłków. Każdy apartament posiada wygodne, duże podwójne łoże oraz  rozkładaną kanapę 2-osobową, dużą szafę, stolik okolicznościowy, komodę i duży płaski telewizor. Niektóre apartamenty mają  dodatkowo rozkładany fotel jednoosobowy. Apartamenty na parterze posiadają wydzielone  nieduże tarasy zewnętrzne. Wszystkie  apartamenty na I piętrze mają balkony z widokiem na Zalew Wiślany a apartamenty na II piętrze  są dwupoziomowe i posiadają balkon na II piętrze oraz przepiękny taras widokowy na III piętrze.

 

Ponownie udoskonalamy Hotel

W związku z realizacją projektu ,, Modernizacja Hotelu Krynica ’’ dofinansowanego w ramach działania 4.2,,Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność’’ w ramach Priorytetu 4.,,Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ,,Rybactwo i Morze’’ wymieniliśmy meble hotelowe, wprowadziliśmy nowe zamki hotelowe pozwalające na zdalną obsługę, odświeżyliśmy pokoje i udekorowaliśmy kolorowymi obrazami ze zdjęciami Naszego Regionu.

Zmieniamy się dla Państwa. Wyremontowaliśmy hotel , pokoje i restaurację. Zakupiliśmy nowy sprzęt rekreacyjny i audiowizualny dzięki dofinansowaniu unijnemu z Programu Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014 - 2020 w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej', objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" - Remont i modernizacja Hotelu KRYNICA w Krynicy Morskiej

 

 

                                                                          

 

 

Ekskluzywne apartamenty w Krynicy.

Nowo oddany ekskluzywny obiekt - Apartamenty Krynica

 

Wiadomości z Hotelu i Krynicy.

Wiosna na Mierzei Wiślanej

Wiosna na Mierzei Wiślanej

Pobyt wiosną w Krynicy Morskiej to znakomity pomysł. Przyroda budzi się do życia, klucze ptaków powracające z ciepłych krajów ozdabiają codziennie niebo nad Zalewem Wiślanym.

czytaj dalej

Apartamenty Krynica

Krynica Morska

Poznaj hotel

Nasz Hotel to nie tylko pokoje, restauracja i uprzejma obsługa. Hotel Krynica to również wyjątkowe możliwości organizacji wolnego czasu... czytaj więcej >>

Restauracja

Pyszne i urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz smaczne i obfite obiadokolacje wydawane na talerzu, a powyżej 20 osób w formie bufetu szwedzkiego.

Kontakt

Hotel Krynica

Krynica Morska, ul. Orzechowa 4

Tel.: +48 604 438 245
mail: rezerwacja@krynicahotel.pl